Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо Володимира Бондаренка із захистом докторської дисертації!

Вітаємо Володимира Бондаренка із захистом докторської дисертації!

16.11.2016 16:30 Все Головні новини Відділ аспірантури і докторантури

Колектив Запорізького національного університету вітає доцента кафедри українознавства Бондаренка Володимира Григоровича з успішним захистом дисертації «Український вільнокозацький рух в Україні та на еміграції (1919–1993 рр.)» на здобуття наукового ступеня доктора історичних наук за спеціальністю 07.00.02 – всесвітня історія.

Захист відбувся 15 листопада 2016 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.051.12 у Львівському національному університеті імені Івана Франка.
Науковий консультант – доктор історичних наук, професор Фролов Микола Олександрович, ректор Запорізького національного університету.
Бажаємо нових звершень і перемог у професійній діяльності!

Відділ аспірантури і докторантури