Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету зустрілися з представником загальноукраїнської компанії «Охоронний холдинг»

16.11.2016 16:46 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет практика зустріч

На юридичному факультеті Запорізького національного університету триває низка зустрічей студентів четвертого курсу, магістрантів та майбутніх спеціалістів із потенційними роботодавцями – представниками правоохоронних органів, комунальних підприємств, юридичних контор тощо. Ці заходи, започатковані на факультеті за ініціативи його декана, професора Тетяни Коломоєць, проходять у межах реалізації Концепції осучаснення правової освіти у вітчизняних вишах, зокрема посилення практичного складника навчального процесу. Так, 15 листопада зі студентами ЗНУ зустрівся директор департаменту по роботі з персоналом компанії «Охоронний холдинг» Володимир Бучков.

На початку зустрічі гість зазначив, що його компанія зацікавлена в укладенні угоди про співпрацю із юридичним факультетом ЗНУ, бо саме тут навчалися і навчаються молоді співробітники фірми. При цьому вони демонструють гарний рівень знань та вмотивованість на подальше зростання рівня кваліфікації. Крім того, Володимир Бучков наголосив, що «Охоронний холдинг» має свої представництва у 18 областях України і загальна кількість співробітників якого нараховує 13 тисяч. При цьому керівництво компанії охоче бере на роботу молодих фахівців та забезпечує можливості для їхнього кар’єрного зросту. Тож планується, що всі зацікавлені у здобутті досвіду в цій галузі права, ініціативні студенти зможуть у майбутньому проходити практику на базі холдингу. За результатами такого стажування кращі з них будуть працевлаштовані після завершення навчання у виші.
Також Володимир Бучков розповів присутнім про особливості діяльності компанії та вимоги, які висуває керівництво до потенційних працівників. Він надав студентам кілька практичних порад щодо особливостей пошуку першого робочого місця, складання резюме, проходження співбесіди з потенційними роботодавцями тощо. Усім присутніх на заході студентам дуже сподобався такий формат проведення заняття. Вони подякували керівництву факультету за надану можливість безпосередньо попіклуватися із фахівцем-практиком і дізналися від нього про сучасні тенденції ринку праці. Також студенти висловили сподівання, що такі зустрічі відбуватимуться на факультеті і в майбутньому.

Таміла Тарасенко