Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики відбулась зустріч із журналістом, письменником, музикантом – Валентином Терлецьким

17.11.2016 08:02 Все Факультети Журналістики Журфак майстер-клас

На факультеті журналістики з нагоди професійного свята відбулася зустріч студентства із письменником, журналістом, музикантом – Валентином Терлецьким.

Гість привітав усіх із Днем працівника радіо, телебачення і зв’язку та побажав успіхів майбутнім журналістам. Зустріч пройшла у теплій атмосфері, з розповідями про власне життя та творчість і піснями під гітару.
Але метою візиту Валентина була презентація його нового роману «Кілька років зими», який він називає «Казкою для дорослих». « До останнього абзацу я тримаю читача у невідомості, кінець непередбачуваний, бо я вважаю, що однозначна перемога добра – неможлива, має бути сакральна крапка», - розповідає про свою книгу Терлецький. Валентин присвятив написанню цього роману 20 років. То відкладав його, то знов до нього повертався. «Сюжет цей наснився мені, пішли образи…», - признається автор.
В 2016 році цей роман побачив світ та знайшов свого читача. Завершувалась зустріч словами : « Я додам вам музики у цей сірий день», - після чого Валентин заспівав під гітару пісні з репертуару гурту «Декаданс» засновником якого є він сам.

Автор: Степанова Катерина