Привітання декана юридичного факультету з днем народження

Юридичний факультет / Новини / Привітання декана юридичного факультету з днем народження

Привітання декана юридичного факультету з днем народження

17.11.2016 22:40

15 листопада студрада юридичного факультету разом з викладачами та студентами привітала декана факультету - Тетяну Олександрівну Коломоєць з Днем Народження.

Студенти та викладачі зібралися у холі на другому поверсі 5 корпусу, де традиційно проходять музичні перерви на юридичному факультеті. В якості привітань лунали вірші від ведучих заходу: Василенко Владислава та Кравченко Ірини. Слово також було надано професорсько-викладацькому складу. Заступник декана з виховної роботи, Кирило Олександрович Алімов, щиро привітав Тетяну Олександрівну, побажавши успіхів у професійній діяльності і здоров’я. В якості музичних подарунків для декана юридичного факультету пролунала пісня у виконанні Дмитра Сіркова. З музичнім привітанням виступила також Попова Ольга, голова студентської ради факультету. Ольга грала на скрипці композицію «Лібертанго». На свято до юридичного факультету завітали й представники ректорату: перший проректор ЗНУ Бондар Олександр Григорович, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Гура Олександр Іванович і проректор з адміністративно-господарської роботи. Представники адміністрації ЗНУ щиро привітли декана юридичного факультету і побажали наснаги, щастя та професійного розвитку. Свято завершилося врученням квітів від студентського і викладацького складу та гучними оплесками! Ще раз щиро вітаємо!