Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет журналістики відчинив двері майбутнім абітурієнтам

Факультет журналістики відчинив двері майбутнім абітурієнтам

21.11.2016 08:53 Все Факультети Журналістики факультет журналістики профорієнтаційна діяльність «One day at University»

19 листопада в рамках загальноуніверситетської профорієнтаційної акції «One day at University» викладачі та студенти факультету журналістики ЗНУ радо зустріли запорізьких старшокласників. Метою заходу його організатори, зокрема представники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, вбачають можливість ближче познайомити абітурієнтів зі студентським життям, допомогти школярам обрати майбутню професію. Захід повели зусиллями активістів студентською радою факультету під керівництвом її голови Катерини Степанової.

На початку зустрічі декан факультету журналістики, професор Володимир Манакін привітав майбутніх студентів та надав їм корисні настанови щодо вступу та професійного становлення. А магістрантка 2 року навчання Марина Галич поділилася зі вступниками секретами відмінних оцінок у виші.
Також неабияке зацікавлення в абітурієнтів викликав виступ викладача факультету Наталії Виговської, яка розповіла про тонкощі журналістського розслідування. Старшокласникам дуже сподобалось. Що у заході взяли участь і випускники факультету, зараз – журналісти-практики не лише місцевих, але й загальноукраїнських ЗМІ.
Під час кави-брейк студенти у невимушеній обстановці поспілкувалися з абітурієнтами, розповіли про навчання й дозвілля представників великої та дружної родини факультету журналістики.
Після відпочинку школярі відвідали навчальну лабораторію телевізійної журналістики та навчальну лабораторію інтернет-радіо “Univers” та новітніх медіа кафедри журналістики. Під час екскурсії доцент Алла Тернова детально ознайомила гостей з особливостями роботи студентських ЗМІ.
Крім того, школярі змогли спробувати себе в ролі студентів, виконавши низку творчих завдань, із якими учасники заходу впоралися на «відмінно». Наостанок, представники студентської ради було влаштували фотосесію та відзняли відеоматеріал із творчим завданням школярів.
Голова студентської ради факультету так рокоментувала перебіг цього заходу: «У мене дуже багато емоцій від сьогоднішнього заходу, та всі вони – позитивні. Мені приємно усвідомлювати те, що в нашій країні є талановита, амбітна та цілеспрямована молодь, адже саме таке враження залишилося в мене після спілкування з ними».
Владислав Болтков, студент 2 курсу факультету журналістики