Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ та Агенція регіонального розвитку Запорізької області підписали Меморандум про співпрацю

21.11.2016 16:46 Все Головні новини Меморандум співпраця регіональний розвиток

Сьогодні, двадцять першого листопада ректор Запорізького національного університету Микола Фролов та директор Агенції регіонального розвитку Запорізької області Кирило Шамілов підписали Меморандум про співпрацю. Його метою є, зокрема обмін інформацією і досвідом у межах відповідних функцій і повноважень обох партнерів, здійснення практичної діяльності у галузі розвитку Запорізької області, окремих її територій, громад; залученню інвестицій і позик у регіональну економіку, формування інвестиційної привабливості та позитивного іміджу області.

Також взяли участь у заході: проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, спеціаліст Департаменту міжнародного сіпвробітництва Агенції регіонального розвитку Наталія Мала. Сторони обговорили формат підготовки та реалізації спільних заходів, проектів і програм: наукових досліджень, засідань круглих столів, семінарів, конференцій за спільними напрямами.
Крім того, особливу увагу учасників привернуло планування заходів щодо впровадження законодавства про реформування місцевого самоврядування та децентралізації на регіональному рівні, здійснення спільних проектів щодо реалізації Стратегії розвитку Запорізької області, співпраця з питань соціально-економічного розвитку територіальних громад, стимулювання їхньої економічної активності, налагодження інвестиційного клімату та залучення інвестицій у них.
Акцентували увагу під час зустрічі й на співпраці з міжнародними установами з метою залучення грантових коштів, організації спільних навчальних курсів та програм, підготовки та друку науково-методичних матеріалів з питань реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади.
Планують залучити до спільної діяльності представників органів державної влади, громадських організацій у межах встановлених нормативно-правовими актами та домовленостями з ними.
Зустріч продовжилася презентацію гостям вишу відділу міжнародних зв’язків ЗНУ. Проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук відрекомендував учасникам делегації начальника відділу Наталію Костенко та представив коротку інформаційну довідку структури.
Фотогалерея: https://vk.com/album-3183283_239350012

Марія Канцелярист