Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники математичного факультету приєдналися до акції «One day at University»

29.11.2016 09:37 Все Головні новини Факультети Математичний математичний факультет профорієнтаційна діяльність «One day at University»

26 листопада на математичному факультеті в рамках реалізації загальноуніверситетської Концепції профорієнтаційної діяльності відбувся довгоочікуваний захід «One day at University». Захід відкрили декан факультету, професор Сергій Гоменюк та заступник декана Геннадій Циммерман. У короткій промові вони наголосили, що захід призначено, для того щоб майбутні абітурієнти могли отримати максимум інформації про складові життя на математичному факультеті – навчальну, наукову, побутову, культурну, спортивну. А також – відчули себе у ролі студента, побачили багатогранні можливості, що отримують випускники за спеціальностями – математика, прикладна математика, комп’ютерні науки та інформаційні технології, інженерія програмного забезпечення, середня освіта за профілями математика та інформатика. А внаслідок цього обрали для вступу саме математичний факультет, отримали якісну освіту, стали майстрами своєї справи і, як наслідок, успішними людьми.

Наступним за програмою був майстер-заняття з інформатики. Його підготувала доцент кафедри комп’ютерних наук Пшенична Олена Станіславівна. Заняття було присвячено місцю комп’ютерних наук у житті нашого суспільства. Напрочуд цікавим заняття зробили не лише талант викладача та майстерно підготовані мультимедійні матеріали, у занятті були задіяні виступи студентів з демонстраціями розроблених ними інформаційних систем. Родіон Попов, Євген Харченко, Марія Бройде, Світлана Моісеєнко, Олександр Василейко зачарували присутніх глибиною розуміння таємниць розробки та використання сучасних інформаційних технологій. Заняття завершили ще два активісти заходу – доценти Наталія Кеберле та Катерина Решевська. Вони акцентували увагу присутніх на технологіях, що вивчаються на спеціальності комп’ютерні науки та подарували кожному гостю спеціально підготовані яскраві та інформаційно місткі буклети.
Лише пролунав дзвоник, як ініціативу перехопила студрада та за гарячим чаєм з випічкою весело організувала дозвілля гостей, комбінуучі інтелектуальні вправи, смішні розповіді про студентське життя-буття та сучасну фото сесію.
Трохи відпочивши гості повернулись на друге майстер-заняття з математики, яке підготувала доцент кафедри фундаментальної математики Ірина Ткаченко. Вона врахувала, що гості вже втомились від інформаційного та емоційного перевантаження, тому заняття з математики було проведено у формі мультимедійної демонстрацації з елементами цікавих та корисних математичних знань.
Останньою фазою заходу - екскурсією навчальними аудиторіями, лабораторіями та студмістечком, повністю закохали в себе наші студенти на чолі з головою студради факультету Іриною Болєєвою. Фінальні фото показали, що гості вже практично наші майбутні студенти.
Щирі слова подяки за особистий внесок в організацію і проведення заходу хочеться сказати викладачам Наталії Кеберле, Катерині Решевській, Олені Пшеничній, Надії Матвіїшиній, Ользі Тодоріко, Сергію Борю, Ірині Ткаченко, студентам Ірині Болєвій, Євген Харченко, Марія Бройде, Світлана Моісеєнко, Олександр Василейко, Родіон Попову та багатьом іншим.
Сподіваємось, що наступна вступна кампанія справдить наші очікування й ціла низка амбітних випускників шкіл, зацікавлених перспективами застосування знань з математики, інформаційних технологій, програмування поповнить лави студентів математичного факультету.

Геннадій Циммерман,
заступник декана математичного факультету