Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для студентів юридичного факультету провели захід, присвячений вдосконаленню володіння німецькомовною термінологією

29.11.2016 14:09 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет Запорізьке відділення Центру німецького права круглий стіл

28 листопада на базі юридичного факультету ЗНУ представники Запорізького відділення Центру німецького права провели захід направлений на розвиток розмовної юридичної мови. При підготовці до заходу студенти опрацювали питання, пов’язані з термінологією адміністративного (Verwaltungsrecht) та фінансового права (Finanzrecht).

Даний захід відбувся за ініціативою та сприяння голови Запорізького відділення Центру німецького права, декана юридичного, професора Тетяни Коломоєць. Модератором заходу став студент 3 курсу Олег Пелипенко. У рамках засідання круглого столу його учасники розглянули розкриття деяких понять в адміністративному праві в німецькій мові та при перекладі українською. Особливу активність при цьому виявили студенти 2 курсу Олександр Богатченко, Валентина Кривоніс, Валерія Єфіменко та Дарина Левада.
Студенти, які взяли участь в засіданні круглого столу дуже позитивно оцінили такий формат навчальної діяльності. У подальшому на юридичному факультеті заплановані проведення схожих заходів, спрямованих на вивчення та удосконалення володіння правничою німецькомовною термінологією.

Юридичний факультет