Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЗНУ відбувся півфінал змагань з міні-футболу на Кубок В’ячеслава Толока

В ЗНУ відбувся півфінал змагань з міні-футболу на Кубок В’ячеслава Толока

01.12.2016 16:47 Все Головні новини Кубок імені В’ячеслава Толока «Надія-ЗНУ»

Цього тижня у СОК ЗНУ відбулися півфінальні зустрічі міні-футбольних студентських команд, які змагаються за Кубок імені В’ячеслава Толока. У цей тур вийшли чотири найсильніші збірні вишів Запорізького регіону – «Надія-ЗНУ» та команди Запорізького національного технічного університету, Запорізького державного медичного університету і Класичного приватного університету.

Суддівську колегію турніру склали цього дня арбітри Денис Товкач (Запорізька обласна асоціація міні-футболу) і Данило Валуєв (Асоцiацiя футзалу України).
У першій півфінальній зустрічі на полі зійшлися футболісти команд ЗНТУ і ЗДМУ, а перемогу здобули студенти медичного вишу із рахунком 5:8. У другому півфіналі між собою зіграли «Надія-ЗНУ» та КПУ. Тут переможцями стали студенти КПУ з перевагою в один м’яч – 5:6.
Боротьба між гравцями цього дня точилася запекла, кожен мав продемонструвати свої спортивні здібності, аби потрапити до фінальної гри. Однак результат іноді визначає пані Фортуна. Інтригою цієї гри стали обидві зустрічі. Адже ще у перших таймах рахунок команд-суперниць був фактично однаковим. Останній тайм зустрічі першого півфіналу додав два м’яча на рахунок представників медичного вишу, відтак визначив їхню участь у фіналі Кубка ім. В’ячеслава Толока – вони змагатимуться за 1 місце. Команда «Надія-ЗНУ» також майже на рівних із суперником трималася протягом гри. Лише на останніх секундах перемогу КПУ визначив шостий забитий м’яч. У фіналі Кубка футболісти ЗНУ змагатимуться за 3 місце із командою ЗНТУ.
Зауважимо, що до складу команди медичного університету входять студенти-іноземці, досвідчені футболісти. «Надія-ЗНУ» у попередні роки двічі поспіль займала вищу сходинку турніру пам’яті В.Толока, а у минулому році поступилася команді ЗДМУ.
Нагадаємо, що фінальні ігри, закриття змагань та нагородження переможців відбудеться 7 грудня. Також команди «Надія-ЗНУ» та ЗДМУ візьмуть участь у студентській Лізі України з футзалу, яка стартує вже 14 грудня.

Олена Хлистун