Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті визначили кращого знавця правничої мови німецькою

На юридичному факультеті визначили кращого знавця правничої мови німецькою

02.12.2016 10:37 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет Центр німецького права конкурс

Тридцятого листопада на базі юридичного факультету Запорізького національного університету влаштували конкурс на кращого знавця правничої розмовної німецької мови. Ініціатором проведення заходу стала голова Запорізького відділення Центру німецького права, декан юридичного факультету, професор Тетяна Коломоєць. Студактив факультету та його молоді науковці охоче пристали на пропозицію перевірити рівень їхніх знань професійної іншомовної лексики. Вони прагнули більше дізнатися про свої сильні сторони та зрозуміти, на що варто звертати більше уваги при подальшому професійному становленні, яке сьогодні не можливе без вільного володіння іноземними мовами.

Суддею змагань виступив викладач Ігор Скляр, який керує заняттями із вивчення німецької професійної мови. Самі студенти зізналися, що завдання конкурсу були хоч і цікавими, але нелегкими. При оцінці їхнього виконання суддя звертав увагу не лише на рівень володіння правовою лексикою німецькою, але й на вміння студентів аудіювати текст, їхню вимову та здатність правильно будувати речення, вільне орієнтування конкурсантів у запропонованій для обговорення темі.
За результатами змагань кращим знавцем правничої розмовної мови німецькою визнали Валентину Кривоніс. Також відзначили гарні знання студентів Олега Пелипенка, Олександра Богатченка, Дарини Левади та Валерії Єфіменко. Олегу також подякували за активну участь в організації конкурсу.
Представники керівництва факультету привітали Валентину Кривоніс із заслуженою перемогою. Також вони висловили сподівання, що, завдяки наполегливій праці, інші учасники Центру німецького права незабаром досягнуть таких же чудових результатів.

Таміла Тарасенко