Лекція для школярів з актуальних питань протидії дискримінації

Юридичний факультет / Новини / Лекція для школярів з актуальних питань протидії дискримінації

Лекція для школярів з актуальних питань протидії дискримінації

19.11.2016 18:14

Школа юного правознавця, що існує на юридичному факультеті і зорієнтована на інтенсивне вивчення учнями загальноосвітніх шкіл м.Запоріжжя основ правознавства, продовжує розширювати перелік тематичних лекцій.

Так, 18 листопада у Запорізькому багатопрофільному ліцеї «Перспектива» була проведена інтерактивна лекція «Актуальні питання запобігання та протидії дискримінації і Україні». Ініціатором заходу виступили декан юридичного факультету, д.ю.н. професор Тетяна Коломоєць та директор ліцею Костянтин Саміло. Лекція була проведена для учнів 10-х та 11-х класів викладачем кафедри конституційного та трудового права Ією Пелех. Зокрема, були висвітлені питання щодо поняття дискримінації, зроблено аналіз видів дискримінації за різними ознаками а також проаналізовано законодавство в даній сфері. Учні в свою чергу задавали питання щодо наявності дискримінації в сфері виборчого права (а саме, чому на посаду Президента України встановлюється ценз у 35 років і чи не є це дискримінацією), також щодо політичної дискримінації. В майбутньому в рамках даного проекту планується проведення адаптованих лекцій з питань дискримінації провести і для учнів молодших класів у формі гри.