Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціології та управління влаштували тренінги для майбутніх студентів

06.12.2016 14:34 Все Головні новини Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління профорієнтаційна діяльність «One day at University»

Третього грудня на факультеті соціології та управління у рамках загальноуніверситетської профорієнтаційної акції «One day at University» повели зустріч із майбутніми вступниками – старшокласниками шкіл Запоріжжя та області. Абітурієнти змогли познайомитися з викладачами трьох кафедр та представниками студентської ради факультету.

Також гості ЗНУ змогли відвідати один із семи запропонованих тренінгів, під час участі в яких учні змогли отримати уявлення про діяльність університету та, зокрема факультету соціології та управління.
Також вступники познайомилися з новими ідеями та проектами, які активно розвиваються на ФСУ. Зокрема, їх ознайомили з «Геополітичними студіями», які тривають під керівництвом завідувача кафедри політології Євгена Цокура і «Візуальною соціологією», яку очолює викладач кафедри соціології Олег Бондаренко.
Корисні тренінги про психологічну підготовку і правильне формулювання своїх переконань під час переговорів, співбесід і в моменти працевлаштування. Зокрема, досвідом ведення переговорів ділилися декан факультету соціології та управління, професор Максим Лепський та викладач кафедри соціології Геннадій Корнієнко. А доцент Ганна Бойко запропонувала увазі присутніх тренінг з працевлаштування. Завідувач кафедри соціальної філософії та управління Тарас Бутченко познайомив школярів iз основою проектною діяльністю.
Також цікаві конкурси влаштували представники студактиву факультету. Зокрема, голова студентської ради факультету соціології та управління Едуард Бойко, шукав з абітурієнтами їх лідерські якості. Під керівництвом активіста волонтерського сектора Анни Вовк всі охочі практикували навички роботи волонтерів.
Під час підбиття підсумків проведення «One day at University» організатори заходу відзначили, що гості факультету отримали дуже позитивне враження від перебування в університеті. Не менше задоволення отримали організатори заходу та керівництво факультету від зустрічі з майбутніми студентами.

Факультет соціології та управління