Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для першокурсників економічного факультету провели профорієнтаційний тренінг від представниці Запорізького титано-магнієвого комбінату

07.12.2016 10:50 Все Головні новини Факультети Економічний Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування економічний факультет зустріч із роботодавцями

6 грудня на економічному факультеті Запорізького національного університету відбувся профорієнтаційний тренінг для студентів 1 курсу. До ЗНУ завітала інженер з організації та нормуванню праці та економіста з планування Запорізького титано-магнієвого комбінату Олена Іванічкіна.

Почесна гостя вишу розповіла майбутнім економістам про особливості вибраної ними професії та про окремі її складники. За її словами, соціальна значимість професії дуже велика, жодне підприємство не може функціонувати без бізнес-плану і як раз економіст і задає вектор руху зусиль усіх працівників. Також вона розповіла про пріоритети і мету підприємств, що працюють за моделлю: «максимальний прибуток з найменшими витратами», про ризики професії. «Великий попит породив масу пропозицій, але роботодавці не поспішають з вибором економіста. Їм потрібні фахівці, які вільно орієнтуються в бухгалтерському та податковому обліці», – наголосила Олена Іванічкана.
Одна із кураторів зустрічі – начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ Юлія Паскевська, коментуючи перебіг заходу, зауважила: «Цей захід був організований задля особистої комунікації першокурсників з майбутнім роботодавцем. Це дасть їм можливість вже з першого курсу чітко розставити цілі та пріоритети майбутньої професії та зрозуміти, які знання мають попит на ринку праці».
Студентам під час тренінгу наголосили, що професія економіста поєднує в собі цілу низку інших спеціальностей, таких як: менеджмент, аудит, управління персоналом, статистика. Тож, аби бути успішними в обраній галузі, майбутнім фахівцям треба розвивати в собі професійні якості, мотиваційні, творчі та соціальні.

Відділ доуніверситетської підготовки,
Профорієнтації та працевлаштування