Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент ЕПК Кирил Пирогов – бронзовий призер Чемпіонату Європи з важкої атлетики

09.12.2016 09:36 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж спорт перемога

Збірна України з важкої атлетики продовжує завойовувати медалі на Чемпіонаті Європи серед юніорів до 20 і 23 років, який триває м. Ейлат (Ізраїль). Серед його учасників – представники Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету, які гідно презентують наш виш на європейському рівні.

Так, 8 листопада студент 3 курсу спеціальності «Фізичне виховання» Економіко-правничого ЗНУ Кирил Пирогов здобув «бронзу» із результатом 337 кг (ривок – 158 кг та поштовх – 179 кг). Також в активі у Кирила – «золото» в ривку.
Варто наголосити, що українська збірна команда вже виборола під час чемпіонату 5 медалей.
Колектив Економіко-правничого коледжу ЗНУ вітає Кирила Пирогова та інших українських спортсменів і бажає їм нових спортивних досягнень!

Економіко-правничий коледж