Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЗНУ здобула перемогу у вокальному конкурсі

Студентка ЗНУ здобула перемогу у вокальному конкурсі

13.12.2016 10:31 Все Головні новини Економіко-гуманітарний факультету перемога вокал

Студентка Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Альона Єфімова стала переможницею Всеукраїнського вокального конкурсу «Best Voice». Метою та завданнями проекту стала пропаганда, підтримка та розвиток вокального мистецтва; виявлення талановитих виконавців, колективів, викладачів серед учасників фестивалю-конкурсу та стимулювання їх творчої активності. Також організатори попіклувалися про виховання у підростаючого покоління розуміння та любові до мистецтва, духовної культури як основи у формуванні громадянського світогляду; вдосконалення виконавської майстерності вокалістів. Крім того, важливим завданням заходу встановлення нових контактів взаємодії та можливість обміну досвідом роботи для викладачів, керівників виконавчих колективів; виявлення талановитих молодих виконавців для надання їм підтримки в підвищенні рівня виконавської майстерності.

Змагалися у вокальній майстерності співаки у п’яти номінаціях: естрадний вокал, академічний вокал, авторська пісня, народна пісня і вокально-хореографічна композиція. Їх оцінювало журі, до складу якого увійшли кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства та музичного мистецтва естради Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б. Хмельницького, керівник вокального квартету «Саунд-версія» Олександр Стотика і співак, лауреат міжнародних і всеукраїнських фестивалів і конкурсів Роман Балан (Харків).У конкурсі взяли участь 30 співаків з м. Мелітополя, м. Запоріжжя, м. Нова Каховка та смт Новоолексіївка.
Студентка ЗНУ Альона Єфімова з дитинства співає, неодноразово виступала на факультетських заходах. З вересня 2016 року почала відвідувати вокальну студію «D’Voice», де почала серйозно займатися співом. Власне, під час конкурсних змагань студентка отримала стала дипломантом 1 ступеня у номінації – естрадний вокал.
Члени журі відзначили професійне зростання конкурсантів і побажали переможцям і майбутнім учасникам нових творчих успіхів.
Варто відзначити, що вокальна студія «D’Voice» працює кілька місяців, але її солісти уже неодноразово заявляли про себе на престижних міжнародних фестивалях та конкурсах. Сімейна і творча пара Олена та Дмитро Дорошенки, завоювавши на численних фестивалях і конкурсах величезну кількість перемог, взявши участь у відомих шоу-проектах «Х-фактор», «Україна має талант», «Голос країни», попрацювавши музикантами, накопичивши досвід у одному з творчих колективів міста, прагнули розвиватися далі і створити свій власний вокальний колектив.
Травень 2016 року можна вважати днем народження молодого та талановитого колективу «D’Voice». Сьогодні у ньому розвивають свої голоси, вивчають ази вокальної майстерності, ведуть пошук своєї манери співу близько 30 дітей у віці від 4 років і дорослі вокалісти. Зокрема, й Студентка ЗНУ Альона Єфімова, яку привітали у її колективі з перемогою. До щирих побажань успіхів і нових звершень приєднується і колектив ЗНУ та економіко-гуманітарного факультету, зокрема.