Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відкриття головної університетської ялинки відбудеться у День Святого Миколая

Відкриття головної університетської ялинки відбудеться у День Святого Миколая

Відкриття головної університетської ялинки  відбудеться у День Святого Миколая
13.12.2016 17:06 Все Головні новини Відділ виховної роботи центр культури адміністративно-господарська частина свято

Гарно прикрашена ялинка перед спортивним корпусом Запорізького національного університету давно вже перетворилася на звичну частину зимового пейзажу студмістечка вишу, своєрідну візитівку його зимових свят. Адже уже кілька років поспіль, у День святого Миколая, 19 грудня, з її урочистого відкриття розпочинається святкування Нового року в ЗНУ.

Що ж до культурної програми, то нею опікуються у центрі культури ЗНУ: 19 грудня його представники також підготували й святковий музичний подарунок під час великої перерви. Для створення радісного новорічного настрою у переддень свята у викладачів, співробітників та студентів щоразу чимало зусиль докладають співробітники відділу виховної роботи, які координують підготовку до свята, та працівники адміністративно-господарської частини вишу.
Цей рік не став винятком: помічник ректора Наталія Воронова та співробітники відділу виховної роботи під керівництвом його начальника Світлани Кондратенко завчасно почали готуватися до новорічного свята. Вони змоделювали, як буде виглядати ялинка у цьому році, вирішували, як розмістити новорічні кульки та прикраси, як створити святковий реквізит, аби вона виглядала ошатно й урочисто. Начальник відділу виховної роботи при цьому особливо відзначає зусилля працівників підрозділу Вікторії Зінченко й Олександра Носенка, які виконали чимало організаційної роботи під час підготовки до свята. Крім того, Світлана Кондратенко висловлює подяку всім працівникам адміністративно-господарської частини, які взяли участь у встановленні ялинки та електрикам вишу, які змонтували і підключили святкові ліхтарики.
До урочистого відкриття ялинки та початку святкування новорічних свят у ЗНУ залишилося менше тижня. А щоб чекати було не сумно, співробітники центру культури вигадали цікаву розвагу: новорічний квест, у якому візьмуть участь усі підрозділи університету, обмінявшись святковими листівками, і до якого можуть приєднатися всі охочі.
Також варто пам’ятати, що 19 грудня об 11 годині біля головної ялинки вишу на всіх, хто вірить у новорічні дива, чекатиме Святий Миколай, який передасть святкові дарунки від друзів, котрі вирішать зробити сюрприз та порадувати вас, а офіційне відкриття відбудеться о 16 годині.
За традицією, святкова ялинка радуватиме око всіх перехожих до Водохрещення (19 січня).

Таміла Тарасенко