Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні журналісти відвідали Музей історії та розвитку ЗНУ

Майбутні журналісти відвідали Музей історії та розвитку ЗНУ

14.12.2016 10:21 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики музей історії та розвитку екскурсія

Студенти факультету журналістики спеціальності «Реклама та зв`язки з громадськістю» за ініціативи доцента кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Кристини Пирогової відвідали Музей історії та розвитку Запорізького національного університету, який розташований у першому корпусі. Екскурсію люб`язно провела фахівець відділу виховної роботи Тетяна Бондаренко, яка розповіла студентам чимало історій із минулого.

Молодь у своїх відгуках відзначила, що їм дуже сподобалась екскурсія і що вони дізналися про створення самого університету, про студентів, які навчалися тут ще у минулому столітті. Студенти роздивлялися старі фотографії, документи. На деякий момент їм вдалося поринули у ретроатмосферу і замислитися над тим, які історії живуть за цими стінами.
Зацікавленість відвідувачів привернув і стенд, який присвятили рокам Другої світової війни. Чомусь саме ці фотокартки та історії екскурсовода запам`яталися студентам найкраще. «Ми не знали, що другий корпус ЗНУ було вщент зруйновано під час війни. Побачили старі фотографії університету, захоплює, чесно кажучи», - поділилися емоціями юні відвідувачі музею.
Також справили враження на молодь і розповіді про історичні пам`ятки, які розташовані на території студентського містечка. Особливо про підкову, напроти другого корпусу ЗНУ. «Ми дізналися, що вона підкова знаходиться на місці високої енергетичної активності. Тому бажання там, зазвичай, збуваються. Що ж, перед сесією обов`язково спробуємо і сподіваємося на результат», - жартували майбутні рекламісти.
Наприкінці заходи вони разом із викладачем щиро подякували фахівцю музею за екскурсію та висловили надію завітати сюди, щоб взяти участь і у нових проектах.

Факультет журналістики