Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студрада економіко-гуманітарного факультету ЗНУ у м. Мелітополі підготувала святковий концерт

Студрада економіко-гуманітарного факультету ЗНУ  у м. Мелітополі підготувала святковий концерт
16.12.2016 09:34 Все Головні новини Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м Мелітополі студрада свято

Студентська рада економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі напередодні святкування Дня Святого Миколая підготувала цікаву розважальну програму для студентів і викладачів факультету.

Під час заходу його учасники брали участь у веселих іграх, для них підготували вокальні й хореографічні номери, поетичні декламації, зокрема й іноземною мовою.
За традицією на свято завітав і Святий Миколай із подарунками. Роздаючи солодощі, він бажав студентам бути чемними, гарно вчитися, робити добро, не ображати нікого та не сваритися.
Крім того, ведучі заходу відзначили у своїх промовах, що Святий Миколай є у великій пошані у нашого народу. У цьому святі закодована історія життя людини, яка прославилася своєю добротою, чуйністю, милосердям. Тому відродження та вшанування українських традицій є одним із вагомих чинників всебічного виховання студентської молоді.
Студентам і викладачам розповіли, що у народних легендах Святий Миколай – боронить людей перед стихійним лихом, він – найперший помічник усім, хто опинився у біді.
Наприкінці свята його учасники взяли участь у яскравій фотосесії.
Фотогалерея заходу: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1438655702830485

Економіко-гуманітарний факультет
Запорізького національного університету у м. Мелітополі