Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЗНУ стала чемпіонкою Європи з важкої атлетики

Студентка ЗНУ стала чемпіонкою Європи з важкої атлетики

16.12.2016 14:44 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Важка атлетика спортсмени ЗНУ ЕПК факультет фізичного виховання

Студентка Запорізького національного університету, важкоатлетка Анна Панова, виступаючи у віковій категорії до 20 років та у вазі 69 кг завоювала три "золота" Чемпіонату Європи з важкої атлетики серед юніорів до 20 років і молоді до 23 років в Ізраїлі.

Спортсменка у першій вправі «ривок» виконала всі три спроби вдало і з результатом 98 кг завоювала золото в ній. У поштовху Анна також вдало виконала три спроби і з результатом 119 кг завоювала золото, обійшовши спортсменку з Молдавії на 4 кг. Сума 217 кг дала можливість Анні Пановій стати чемпіонкою Європи і перевиконати на 2 кг норматив Майстра спорту України міжнародного класу. До речі, це особистий рекорд нашої студентки.
Варто відзначити, що Анна вона вперше за свою кар’єру піднялася на п’єдестал пошани континентальної першості. Навчається дівчина на факультеті фізичного виховання, а тренує нову чемпіонку Європи викладач нашого вишу Анатолій Орлов.
Нагадаємо, що до збірної команди України всього увійшли чотири представники із Запоріжжя. Вони також принесли перемогу збірній. Так, вихованець Запорізької обласної ШВСМ і СДЮШОР, студент Економіко-правничого коледжу ЗНУ Дмитро Вороновський, якого тренує Олександр Слободянюк, здобув у категорії 56 кг серед юніорів бронзу в ривку, золото у поштовху і золото у підсумку. А вихованець СДЮШОР, студент Економіко-правничого коледжу ЗНУ Кирило Пирогов (тренер Олександр Слободянюк, перший тренер Юрій Фомін) здобув у категорії 85 кг серед юніорів золото в ривку і бронзу у підсумку. Також до лав переможців долучився і вихованець Запорізької обласної ШВСМ та СДЮШОР Костянтин Рева (тренер Олександр Слободянюк, перший тренер Олександр Савон). У категорії 105 кг серед молоді він здобув срібло у ривку. У підсумку спортсмени отримали наступний результат: 6 золотих медалей, 2 бронзові медалі і 1 срібна медаль. Всього 9 медалей. Запорізький національний університет вітає спортсменів і тренерів з переможним результатом на чемпіонаті Європи і бажає подальших спортивних перемог і звершень у спортивній кар’єрі.