Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Волонтери факультету соціології та управління подарували дітям казку

Волонтери факультету соціології та управління подарували дітям казку

20.12.2016 09:17 Все Головні новини Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління волонтерська діяльність візит свято

Сімнадцятого грудня волонтери організації «Студентське серце» – представники сектору волонтерської роботи студентської ради факультету соціології та управління ЗНУ завітали до Центру денного перебування для дітей, дотичних до проблеми ВІЛ/СНІДу «Твій простір». Студенти привітали дітлахів із Днем Святого Миколая, підготували для них цікаву програму та вручили вихованцям Центру святкові подарунки.

Студенти ФСУ: Катерина Васюкова, Анна Вовк, Анна Штефан, Альвіна Швець, Кирило Кузін, Лілія Пахотіна, Єлизавета Діалектова, Сергій Шашликов, Нателла Недавня, Альона Бельман, Карина Сіра, а також Ілона Сорока із факультету фізичного виховання підготували для дітей казкову історію про пригоди Миколайчика. На малюків чекали веселі танці, святкові пісні та цікаві загадки. Діти щиро зраділи подарункам та канцелярії, які привезли волонтери. Однак ще більше їм сподобалося свято, яке влаштували для них студенти Запорізького національного університету.
Волонтери факультету соціології та управління вдячні магістрантці спеціальності «Соціальна робота» Альоні Бельман, яка працює в цій установі й допомогла їм в організації зустрічі з дітьми. Студенти запевняють, що у їхніх планах – і надалі допомагати тим, хто найбільше потребує уваги та підтримки, зокрема дарувати дітям свято.

Факультет соціології та управління
Фотографія студента ФСУ Сергія Шашликова