Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На базі ЗНУ відбулися фінальні ігри обласного учнівського турніру «Що? Де? Коли?»

20.12.2016 13:17 Все Головні новини Університет студентська рада гра «Що? Де? Коли?» профорієнтаційна діяльність

Сімнадцятого грудня на базі Запорізького національного університету провели інтелектуальну гру «Що? Де? Коли» серед школярів Запорізької області. Така форма співпраці з абітурієнтами є звичною для ЗНУ: тут неодноразово збиралися найрозумніші старшокласники регіону, а представники студактиву завжди брали дієву участь в організації та проведення цих змагань. Та цього разу поціновувачі цього інтелектуального змагання чекали на гру з особливим нетерпінням: під час фінальної битви зимової гри серед школярів мали визначитись найсильніші гравці сезону. Усього за звання кращих e «Що? Де? Коли?» змагалося 15 команд у старшій віковій категорії та 15 – у молодшій.

У результаті напруженого змагання 1 місце у старшій віковій категорії посіли гравці команди «ВЖук, і Пол програв» (Запорізька ЗОШ № 23), 2 місце – команда «Південна Корея» (гімназія «Елінт»), а 3 – «Мушкетери ходять над Полом» (Запорізька загальноосвітня спеціалізована школа № 7). Серед молодших гравців кращою стала команда «Шах і Мат» (гімназія №28). На 2 місці – команда «Омовці» (гімназія «Елінт»), а на 3 – «Kosa Nostra» (гімназія № 93). Усі переможці та учасники заходу отримали від гри справжнє задоволення та щиро подякували організаторам заходу за можливість продемонструвати свої знання та прагнення до перемоги.
Голова студентської ради ЗНУ Антон Назаренко, коментуючи перебіг фінального змагання «Що? Де Коли?» на базі університету, наголосив: «Ми пишаємося, що в стінах вишу пройшла така чудова інтелектуальна гра. Усі її учасники – справжні молодці, які завзято змагалися, прагнучи до перемоги. Сподіваємося, що й надалі у ЗНУ проходитимуть такі важливі для учнівської молоді заходи, а ми, студенти вишу, докладатимемо всіх зусиль, аби майбутнім абітурієнтам тут було цікаво й весело».