Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ фінішував новорічний квест

У ЗНУ фінішував новорічний квест

20.12.2016 13:21 Все Головні новини Новорічний квест

19 грудня з нагоди дня святого Миколая та прийдешніх новорічно-різдвяних свят у Запорізькому національному університеті для створення святкової атмосфери і передказкового настрою підбили підсумки новорічного квесту привітань та подарунків для всіх його викладачів, співробітників та студентів. Усі охочі змогли відчути себе у ролі Святого Миколая чи Діда Мороза, подарувати радість іншим й водночас отримати сюрпризи та подарунки. Цей захід у котрий раз засвідчив, що ЗНУ – це одна велика дружня родина. А його проведення стало можливим завдяки черговій творчій ініціативі співробітників центру культури.

Під час новорічного квесту, який розпочався ще 9 грудня представники усіх підрозділів та факультетів університету зазделегідь підготували подарунки й святкові листівки для своїх колег і передали їх до «резиденції святого Миколая». А вже біля головної ялинки вишу на всіх, хто вірить у новорічні дива, чекав сам Святий Миколай (цього року цю почесну місію виконав студент ЗНУ Михайло Цурканенко), який урочисто передав святкові дарунки від співробітників, підрозділів та факультетів, що вирішили зробити сюрприз для своїх друзів та колег.
Також представники центру культури ЗНУ до 19 грудня підготували всім студентам, викладачам та співробітникам вишу й святковий музичний подарунок під час великої перерви. Так, для них із пісенними подарунками виступили студенти Ілона Сорока та Аліса Кривошеєва.
Допомагали створювати казковий настрій аніматори від шоу-театру «Profi-art»: студенти в яскравих казкових новорічних костюмах організували масовий запальний новорічний танок, до якого долучились і всі учасники святкового квесту. По завершенню заходу були обрані два найактивніших студенти, які й отримали подарунки – квитки на новорічну вечірку у «Crowbar». Всі, хто завітали на музичну перерву та взяли участь у новорічному квесті не залишилися без подарунка. Також всі бажаючі мали змогу на згадку зробити пам’ятне фото зі святим Миколаєм. Зазначимо, що такий новорічний квест проводиться у стінах Запорізького національного університету вперше, але сподіваємось, що він стане доброю традицією і в подальші роки, радуючи всіх студентів та співробітників та даруючи святковий настрій та новорічні подарунки.
Крім того, усіх учасників квесту та гостей порадувала гарно прикрашена ялинка, яка давно вже перетворилася на звичну частину зимового пейзажу студмістечка вишу, своєрідну візитівку його зимових свят. Адже уже кілька років поспіль, у день святого Миколая, 19 грудня, з її урочистого відкриття розпочинається святкування Нового року в ЗНУ.
Нагадаємо, що за традицією головна святкова ялинка Запорізького національного університету, яка користується великою популярністю серед мешканців Олександрівського району, радуватиме око всіх перехожих до Водохрещення (19 січня).
Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1444372662258789

Олена Переверзєва