Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Торгового коледжу привезли подарунки дітлахам

Студенти Торгового коледжу привезли подарунки дітлахам

20.12.2016 13:26 Все Головні новини Торговий коледж волонтерська діяльність візит свято

До Дня Святого Миколаю представники Торгового коледжу ЗНУ завітали до маленьких пацієнтів Запорізького протитуберкульозного диспансеру. Його контингент, у переважній більшості, це – діти-сироти та діти з малозабезпечених сімей від 0 до 18 років. Як і всі їхні ровесники, вони з нетерпінням чекають на новорічні свята та радіють дарункам.

Тож викладачі та студенти коледжу активно долучись до створення свята для дітлахів, придбавши їм у подарунки альбоми для малювання, розмальовки, фломастери, маркери, фарби, солодощі та мандарини. Старші діти отримали від гостей у подарунок психологічну гру «Зрозумій мене», яка допоможе розвинути комунікативні здібності, уяву, фантазію, інтуїцію та мімічні здібності.
Студенти-технологи, групи 9 ХТ-1/16 (9 М-1/16, 9 Обл-1\16) порадували малечу справжніми кулінарними шедеврами: смачними кексами у новорічному дизайні. Такі гостинці дуже сподобалися малюкам, представники Торгового коледжу зуміли подарувати їм веселе свято.
Студенти коледжу теж відчули справжню радість від того, що змогли подарувати чудових дітей, які потребують підтримки всіх небайдужих.

Торговий коледж