Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Дід Мороз та Снігуронька із ФІФ завітали до школи-інтернату № 4

Дід Мороз та Снігуронька із ФІФ завітали до школи-інтернату № 4

22.12.2016 11:08 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології волонтерська діяльність

Представники факультету іноземної філології приєдналися до загальноуніверситетської волонтерської акції, у рамках якої студенти всіх факультетів відвідали дитячі будинки та лікарні Запорізької області. Так, студенти ФІФ завітали до спеціалізованої школи-інтернату № 4, який знаходиться у Заводському районі.

Вони підготували дітям святкову програму. А ще, до малечі завітали з подарунками Дід Мороз та Снігуронька. На факультеті перед поїздкою до інтернату зібрали подарунки для його вихованців, дбаючи, аби вони були цікавими і корисними. Діти отримали солодощі, фрукти та книжки. До речі, про те, наскільки організатори свята вгадали з подарунками, свідчить те, що дехто з малих дітлахів розпочав читати нові книжки ще під час свята.
Вихованці інтернату щиро раділи гостям, із задоволенням спілкувалися з ними та брали участь у цікавих конкурсах. За подароване дітям свято студентам подякували і керівники закладу. Самі ж представники ФІФ радіють, що змогли подарувати дітям радість, та переконані, що й надалі будуть плідно займатися волонтерською діяльністю.

Факультет іноземної філології