Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні економісти на кошти від благодійного ярмарку придбали подарунки дітям

Майбутні економісти на кошти від благодійного ярмарку придбали подарунки дітям

22.12.2016 11:55 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет волонтерська діяльність візит

21 грудня представники студентської ради економічного факультету відвідали Запорізький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей (колишній обласний притулок). На сьогодні у цьому дитячому закладі виховується 56 дітей. Усі вони щиро зраділи гостям, а студенти доклали максимум зусиль, аби зробити зустріч справді казковою.

Діти із задоволенням брали участь у святковій програмі: вони співали пісні, водили хоровод, а маленький чотирирічний Ваня навіть розповів вірша.
На кошти, які були зібрані під час благодійного ярмарку, проведеної студентами економічного факультету, вони придбали: тонометр (про необхідність цього приладу повідомили викладачі), канцелярські приладдя, іграшки і, звичайно ж, солодощі та соки. Тож наприкінці зустрічі кожна дитина отримала маленькі подаруночки.
Декан економічного факультету Алла Череп просила передати всім дітям, що вона їм бажає справжнього новорічного дива, здоров’я міцного, адже це – найголовніше, любові, та щоб найпотаємніші мрії діток обов’язково здійснились.
Студентам дуже приємно було почути слова вдячності від дітей та викладачів. А ще представники ЗНУ отримали запрошення на Новорічне свято 27 грудня, яке проведуть самі діти, та пообіцяли обов’язково завітати до них у цей день.
Колектив економічного факультету висловлює подяку студентському активу за чудову ініціативу, а також – усім учасникам благодійного ярмарку, які забезпечили можливість порадувати дітей напередодні зимових свят.

Оксана Тищенко