Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології провели «Christmas Britain Battle»

На факультеті іноземної філології провели «Christmas Britain Battle»

22.12.2016 13:11 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології навчання «Christmas Britain Battle»

У рамках заходів, приурочених до Дня Святого Миколая та Різдва, на факультеті іноземної філології відбулася феєрична гра «Christmas Britain Battle». Захід таким чином представляли своє творче індивідуальне завдання з другої іноземної мови (англійської) під керівництвом доцента кафедри викладання другої іноземної мови Лариси Пінчук. На гру були запрошені студенти 2 курсу цього ж відділення, які чудово впоралися із завданнями.

Спочатку третьокурсники надали учасникам інформацію про Великобританію, а потім другокурсники змагалися за звання кращих знавців реалій цієї країни. Також на презентації були присутні завідувач кафедри викладання другої іноземної мови, доцент Катерина Ружин, доцент цієї ж кафедри Ольга Каніболоцька та викладач кафедри романської філології та перекладу Ганна Клименко.
Крім того, на захід завітав гість факультету іноземної філології, професор факультету освіти, філософії та антропології Університету Країни Басків (м. Більбао, Іспанія) Кольдо Х. Гарай. До речі, він не тільки високо оцінювали роботу студентів з професійної точки зору, але й активно брали участь у вікторинах.
Після закінчення гри на усіх її учасників чекали різдвяні пісні та частування смаколиками. Усі присутні на заході залишились задоволеними та щасливими після такої атмосферної та смачної гри.

Людмила Бутовська,
Вікторія Галета,