Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЕГФ ЗНУ у м. Мелітополі нагороджена почесною грамотою та грошовим сертифікатом від Мелітопольської міської ради

Студентка ЕГФ ЗНУ у м. Мелітополі нагороджена почесною грамотою  та грошовим сертифікатом від Мелітопольської міської ради
23.12.2016 10:54 Все Головні новини Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м Мелітополі спорт перемога

22 грудня на засіданні Виконавчого комітету Мелітопольської міської ради відбулося нагородження спортсменів міста, які відзначилися високими результатами на Всеукраїнській і Міжнародній арені в 2016 році.

Мелітополю є чим пишатися: 26 спортсменів стали переможцями та призерами чемпіонатів, кубків Європи та Світу; 221 – переможцями та призерами чемпіонатів і Кубків України; 276 – переможцями чемпіонатів і Кубків Запорізької області. Розряд «Кандидат в майстри спорту» присвоєно 66 спортсменам; а п'ятеро отримали звання «Майстер спорту України». До складу національних збірних команд із різних видів спорту входило 54 мелітопольських спортсмена.
Під час засідання грамоти вручили переможцям та призерам змагань, що проходили протягом останніх трьох місяців 2016 року. Нагороду отримала і студентка Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополь Аліна Польченко – срібний призер із мас-рестлінгу. Також в мерії відзначили тренера нашої студентки, срібного призера Чемпіонату світу з армліфтингу Валерія Газаєва.
За високі спортивні досягнення, розвиток фізичної культури та спорту, популяризацію видів спорту в місті Мелітополі спортсмени отримали почесні грамоти та грошові сертифікати на суму 650 грн.
Бажаємо нашим спортсменам нових звершень та перемог!

Економіко-гуманітарний факультет ЗНУ у м. Мелітополі