Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У виші провели перший захід проектного сектору студради «Лайфхак ЗНУ»

У виші провели перший захід проектного сектору студради «Лайфхак ЗНУ»

23.12.2016 15:48 Все Головні новини Студрада лайфхак проектна діяльність

Під час проведення проекту «Лайфхак ЗНУ» на його учасників чекали виступи п’яти спікерів, кожен із яких поділився особистими рецептами успіху у тому чи іншому питанні.

Зокрема, на заході звучали відповіді на такі питання: де найсмачніша кава і найдешевший ксерокс; як написати індивідуальну роботу за одну ніч і так, щоб залишилось годин 5 на сон; що робити коли засинаєш, але потрібно вислухати всю лекцію; як запам'ятати величезний конспект, щоб зовсім не втратити нервову систему; маленькі поради з серії тайм-менеджмент.
Наприклад, Олексій Філіпенков розповів про те, як досягти успіху незважаючи ні на що. Він зосередився на розповіді про шлях від продавця квітів на 8-е Березня, до проекту, який змінює street-food індустрію. А ось Даяна Баскервіллі, дівчина з великою жагою до життя, поділилася своїм життєвим кредо: «Я завжди брала на себе надто багато, адже робити все і зразу – моє амплуа». У цьому контексті вона розповіла як вирішити проблему правильного планування свого часу.
Ще один спікер Антон Осадчук розкрив план дій для створення власного бізнесу. «Було чимало ситуацій, коли хотілось все кинути і забути. Але близькі люди витягли мене з депресії і допомогли повірити в себе. Адже якщо у людини є мрія, то Всесвіт буде допомагати, щоб вона збулася», - розповідає хлопець.
Єлизавета Денисова на заході закликала всіх спробувати свої сили у стажуванні за кордоном. Вона намагалася переконати присутніх, що зарубіжний досвід допоможе влаштуватися на гарну роботу та стати зразковим спеціалістом. Адже якісна освіта – запорука успішного майбутнього.
Назар Устінцев розповів учасникам проекту «Лайфхак ЗНУ» про подорожі Україною. Він відзначив, що статистика показує: людина мріє подорожувати, знайомитися з різними людьми та культурою країн. Назар веде власний канал на YouTube. Він натхненно розповів, як проїхав автостопом 1200 км і безкоштовно дістався додому і чому вирішив займатися блогерством.
Ведучий проекту Михайло Цурканенко завдяки своїй харизматичності надихав присутніх бадьорістю заряджав позитивною енергією. А ось організатори заходу в особі голови проектного відділу Анастасії Горлової запевнили, що подібні зібрання триватимуть у виші й надалі.

Кароліна Гайдук
Фото: Андрія Потапова