Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор ЗНУ нагородив почесними грамотами спортсменів – переможців Чемпіонату Європи з важкої атлетики

26.12.2016 13:13 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Нагородження важкоатлетів

26 грудня на засіданні ректорату в урочистій атмосфері почесними грамотами Запорізького національного університету були нагороджені студенти Економіко-правничого коледжу спеціальності «Фізичне виховання» Дмитро Вороновський і Кирило Пирогов та студентка факультету фізичного виховання Анна Панова за блискучу перемогу на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юніорів, гідне представлення Запорізького національного університету на європейському рівні, примноження спортивної слави вишу та всієї країни, незламну волю, прагнення до перемоги та вагомі здобутки на шляху до найвищих вершин спортивної кар’єри.

Нагадаємо, що спортсмени - важкоатлети продемонстрували неймовірні результати на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юніорів до 20 років і молоді до 23 років в Ізраїлі. Так, молода важкоатлетка, вихованка Запорізької обласної школи вищої спортивної майстерності і Каменсько-Дніпровської ДЮСШ, студентка Запорізькогонаціонального університету Анна Панова, виступаючи у віковій категорії до 20 років та у вазі 69 кг завоювала три "золота". В свою чергу, вихованець Запорізької обласної ШВСМ і СДЮШОР, студент Економіко-правничого коледжу ЗНУ Дмитро Вороновський здобув в категорії 56 кг серед юніорів бронзу в ривку, золото у поштовху і золото в сумі. А вихованець СДЮШОР, студент Економіко-правничого коледжу ЗНУ Кирило Пирогов здобув в категорії 85 кг серед юніорів золото в ривку і бронзу в сумі.
За словами ректора ЗНУ Миколи Фролова, який привітав спортсменів і вручив їм грамоти, спортсмени отримають крім грамот і грошові премії. Також він подякував молодим спортсменам за високий рівень спортивних досягнень та значний внесок в скарбницю спортивної слави ЗНУ, що є дуже важливим як для підняття престижу наших важкоатлетів на європейському рівні, так і для престижу самого вишу, який готує професійних спортсменів.
Крім того, подякою ректора Запорізького національного університету був відзначений викладач кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту, майстер спорту України з важкої атлетики Анатолій Орлов за підготовку нової чемпіонки Європи з важкої атлетики серед юніорів, невтомну допомогу новому поколінню юних спортсменів на їхньому шляху до вершин спортивного п’єдесталу, пропаганду здорового способу життя серед молоді та за примноження спортивної слави Запорізького національного університету.
Весь колектив Запорізького національного університету вітає спортсменів і тренерів з переможним результатом на чемпіонаті Європи і бажає подальших спортивних перемог і звершень у спортивній кар’єрі.

Олена Переверзєва