Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для дітлахів співробітників вишу засяяла вогниками новорічна ялинка

Для дітлахів співробітників вишу засяяла вогниками новорічна ялинка

26.12.2016 13:48 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Профспілка факультет СПП кафедра акторської майстерності

Традиційно наприкінці року первинна профспілкова організація Запорізького національного університету спільно з кафедрою акторської майстерності та дизайну факультету соціальної педагогіки та психології дарують для дітлахів співробітників вишу яскраву новорічну інтермедію та святкову виставу. Цього року на гостей чекала неперевершена історія з пошуками чарівного годинника та казка «Принцеси та горошина».

До роботи над інтермедією найактивніше долучилися другокурсники спеціальності «Театральне мистецтво». Дітлахів зустрічали Сніжинки й Котики, Бджілки та Зайчики, щоб покружляти разом у привітальному хороводі ще у фойє навчального корпусу №8. Та й самі діти і їхні батьки вражали креативністю: маленькі гості завітали на свято у образах Лисиці, Східного Падишаху, Новорічної Ялинки, Фей, Принцес, Їжачків, Білочок, Зайчаток, Тигренят.
Разом із аніматорами вони шукали чарівний годинник, який викрала Бешкетна Розбійниця. Відтак, дітлахи разом із Сірим Вовком, Добрим Ведмедиком та іншими лісовими мешканцями грали у новорічний паравозик, готували танок святкових плескань у долоньки, робили лісову зарядку. Розбійниця не витримала і нарешті вибачилася перед дітьми – чарівний годинник запрацював і на свято завітали Дід Мороз і Снігуронька, які подарували гостям чарівну казку – «Принцеси та горошина».
Її режисером-постановником виступив художній керівник третього курсу, народний артист України, професор кафедри акторської майстерності та дизайну Олександр Король (куратор курсу – старший викладач Тетяна Петрик). А ось ролі виконали студенти 3 курсу напряму підготовки «Театральне мистецтво»: Королева – Левчук Ірина, Принц – Капітанов Роман, Принцеса Сонечко – Давідян Елізабет, Принцеса Несмовкана – Шахова Дар`я, Принцеса Поїдана – Александрович Дар’я, Спляча Принцеса – Мірошниченко Юлія, Скоморохи: Хачибабян Мікаел, Сенько Тетяна, інші принцеси, а також служниці (по дві ролі) – Азаренкова Анастасія, Лаврик Марина, Симоненко Маргарита, Ярошенко Анна.
Глядачі надзвичайно тепло зустріли акторів та високо оцінили їхню гру та майстерність. Дітлахи підтанцьовували під час запальних музичних вставок спектаклю, дзвінко сміялися з кумедних сценок казки. Особливу увагу привернули сцени із парадом принцес, спільний обід у королівському залі та, звичайно, випробування із горошиною під 12 перинами. Щасливий кінець вистави обіграли історією кохання Принца та Принцеси Сонечко. Діти та їхні батьки й рідні зустріли акторський склад гучними оплесками та вигуками «Браво»!
Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1454898917872830

Марія Канцелярист