Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ФІФ організували новорічне свято

Студенти ФІФ організували новорічне свято

27.12.2016 10:39 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології свято профорєінтаційна діяльність

23 грудня на факультеті іноземної філології відбулося новорічне свято. Студенти 4 курсу спеціальності «Англійська мова та література» організували святковий концерт. У дружній атмосфері заходу учасники обмінялися цінним досвідом, згадали емоції, які вони переживали в перші дні навчання, розповіли про основні типи студентів (Переживайко, Зубрило, Кралечка та ін.), яких вони зустріли й на власному життєвому шляху. Навчили присутніх як правильно виживати на безлюдному острові, як вести себе на судовому засіданні, а також як треба поважати та любити своїх викладачів. Організаторами заходу стали викладачі кафедри англійської філології Ірина Шама, Юлія Голуб, Ірина Галуцьких та Ганна Приходько. Саме вони є головним натхненням студентів, які власним прикладом спонукають своїх підопічних навчатися та творити. Учасниками заходу винагородили бурхливими оплесками та солодкими призами.

Серед гостей заходу були присутні потенційні студенти ЗНУ, абітурієнти, учні спеціалізованих шкіл №7 та №93. Саме їм надали право визначити переможця у номінації «Приз глядацьких симпатій». «Атмосфера заходу було дружньою та сповненою сміхом! Нам надзвичайно сподобалися виступи всіх груп. Але наші серця покорила саме група 406 зі своїм номером про телевізійне шоу та безлюдний острів!», – говорить Олександра Возгречко (ЗОШ № 93), яка представила думку присутніх старшокласників.
Самі ж студенти також поділилися з нами враженнями від проведеного заходу. Так, Юлія Марнопольска ( група 401А) зауважила: «Кінець зимового семестру завжди є для студентів максимально напруженим періодом. Але завдяки нашим дорогоцінним викладачам ми не тільки отримуємо високоякісні знання, а й змогу насолодитися життям в університеті. Нам було дуже приємно та цікаво готуватися до цього заходу, адже, ми отримали можливість привітати з Новим Роком наших гостей, викладачів і звичайно один одного. За чотири роки навчання все, що стосується факультету іноземної філології, стало для нас особливим і рідним!»
Валерія Загорська (група 404А) підкреслила: «Я дуже рада, що святкування Нового Року на ФІФі стало вже певною традицією. Для нас це – чудовий час, аби забути про студентські будні і зануритися в казку, казку створену власноруч. Такі факультетські заходи допомагають створити святковий настрій та єднають не лише студентів, а й викладачів, чиї захоплені обличчя спонукають нас до нових звершень».
Анастасія Вавілова (406А) наголосила: «Коли постійно знаходишся в напрузі через навчання, надзвичайно важливо знаходити час для відпочинку. Незважаючи на те, що чимало зусиль було витрачено на підготовку, свято Нового Року стало для нас корисною емоційною розрядкою. Надзвичайно приємно було ділитися своїми знаннями з молодшим поколінням, і це насправді незабутні враження отримувати приз глядацьких симпатій за свої старання!».

Факультет іноземної філології