Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету обговорили особливості функціонування німецьких законодавчих органів

29.12.2016 11:49 Все Головні новини Факультети Юридичний юридичний факультет Центр німецького права круглий стіл навчання

Двадцять сьомого грудня в Запорізькому національному університеті члени Запорізького відділення Центру німецького права – студенти юридичного факультету – провели засідання круглого столу, присвячене історії та сьогоденню права в Німеччині. Темою обговорення представники Центру цього разу обрали історію формування та сучасні функції конституційного та законодавчого органу на федеральному рівні у ФРН – Бундестагу (Bundestag). Ініціатором проведення та організатором заходу стала декан юридичного факультету, професор Тетяна Коломоєць.

Під час засідання студенти розглянули такі ключові моменти запропонованої теми, як порядок формування Бундестагу, перелік його органів та комітетів, їхнє функціонування, завдання та взаємодія. Неабияку зацікавленість в учасників засідання круглого столу викликало питання організації та проведення виборів депутатів до цього законодавчого органу німецької влади. Так, студентки 2 курсу Дарина Левада та Валерія Єфіменко доповіли про законодавчі особливості виборчого процесу. Історичні етапи формування Бундестагу у його сучасному вигляді висвітлили другокурсники Дмитро Єдонін й Олександр Богатченко. Про органи, що допомагають Бундестагу у виконанні покладених на нього обов’язків, розповіли третьокурсник Олег Пелипенко та першокурсниця Валентина Кривоніс.
Усі учасники заходу оцінили свою участь у ньому як цікаву та корисну. Вони подякували керівництву факультету за сприяння у зміцненні їхньої теоретичної бази знань та допомозі в самоосвіті. У планах членів Центру німецького права на наступний рік – проведення різноманітних просвітницьких заходів, участь у яких була б корисною для студентів ЗНУ.

Таміла Тарасенко