Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Партнери ЗНУ вітають колектив університету із новорічними святами!

Партнери ЗНУ вітають колектив університету із новорічними святами!

29.12.2016 13:15 Все Головні новини Університет свято

У переддень казкових зимових свят на адресу Запорізького національно університету надійшло чимало привітань від представників інших навчальних закладів та вітчизняних установ й організацій – партнерів нашого вишу. Серед інших колектив університету поздоровили й представники компанії «Виставковий світ»:

Шановні колеги, друзі та партнери!
Від імені колективу Компанії «Виставковий світ» прийміть щирі вітання та найкращі побажання з Новим роком і Різдвом Христовим! Зичимо Вам міцного здоров’я, злагоди, достатку, щоб світла сила Різдвяного свята зміцнила, згуртувала та благословила Ваші родини! Бажаємо, щоб Новий рік наповнив ваше життя мудрими рішеннями, творчими успіхами, відкрив Вам нові можливості, став роком перемог і втілення мрій. Нехай у Вашій домівці панує благополуччя, веселий сміх і гучна колядка, а чарівність зимових свят зігріє радістю серця, подарує Вам гарний настрій, мир і спокій, добробут і Божу благодать.
Ми дякуємо Вам за співпрацю, за відчуття єдності та підтримки, взаєморозуміння та повагу один до одного! До зустрічі 16-18 березня на Восьмій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2017»!

директор Компанії «Виставковий світ» Світлана Рудько,
виконавчий директор освітянських заходів Компанії