Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректора ЗНУ привітали зі святами представники Могильовського інституту МВС Республіки Білорусь

29.12.2016 13:16 Все Головні новини Університет свято

Від імені особистого складу Могильовського інституту МВС Республіки Білорусь ректора ЗНУ Миколу Фролова привітав із прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим керівник цього навчального закладу, генерал-майор міліції Валерій Поліщук.

Він побажав, аби новий, 2017, рік став щедрим на творчі досягнення та відкриття для всього колективу університету, допоміг відкрити нові перспективи, реалізувати всі плани, сподівання та мрії.
Звертаючись до керівництва вишу та науково-педагогічних працівників ЗНУ, він побажав всім у новому році міцного здоров’я, щастя, удачі, здійснення найзаповітніших мрій, гарного настрою, любові, добра і добробуту в сім’ях.
asp_2017.pdf