Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка економічного факультету Олена Дядюн перемогла у конкурсі студентських науково-практичних робіт

19.12.2016 10:02 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет наукова діяльність перемога

17 грудня, в місті Києві пройшов фінал IV Всеукраїнського конкурсу студентських науково-практичних робіт із Міжнародних стандартів фінансової звітності, який традиційно проводиться щорічно за підтримки Агентства з МСФЗ та Інституту Сертифікованих Фінансових Менеджерів Великобританії. У конкурсі взяли участь студенти з Києва, Житомира, Запоріжжя, Одеси, Харкова та інших міст. Запорізький національний університет на інтелектуальному змаганні представила студентка економічного факультету Олена Дядюн.

На урочистому відкритті з вітальним словом виступила член Комітету освіти Євразійської Ради сертифікованих бухгалтерів і аудиторів, віце-президент Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України, доцент кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і оподаткування Харківського національного університету міського господарства Олена Харламова. Вона побажала всім учасникам конкурсу успіхів, продуктивної участі у конференції та наукових досягнень у майбутньому
До фіналу пройшло 6 найкращих наукових робіт, в яких було продемонстровано глибокі теоретико-методичні знання особливостей використання Міжнародних стандартів фінансової звітності та впровадження їх у діяльність підприємств України. Учасницею конкурсу стала студентка Запорізького національного університету економічного факультету кафедри обліку і оподаткування Олена Дядюн разом зі своїм науковим керівником –професором кафедри обліку і оподаткування Нелею Проскуріною. У своїй роботі на тему «Інтелектуальний капітал: методичні аспекти відображення в обліку та звітності в умовах застосування МСФЗ» студентка ЗНУ розглянула поняття інтелектуального капіталу з обліково-аналітичних позицій. У дослідженні Олена обґрунтувала власний підхід щодо шляхів відображення інтелектуальних ресурсів у бухгалтерському обліку та звітності підприємств, запропонувала форму зовнішнього Звіту про інтелектуальний капітал. Наукове дослідження викликало активну дискусію та отримало високу оцінку з боку членів конкурсної комісії. Після підбиття підсумків, журі відзначило роботу Олени, як найкращу серед фіналістів, та присвоїло їй І місце конкурсу студентських робіт.
Колектив економічного факультету вітає з вагомим досягненням Олену Дядюн та її наукового керівника Нелю Проскуріну та бажає творчої наснаги та нових досягнень у науковій галузі!

Кафедра обліку та оподаткування