Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На базі ЗНУ відбувся обласний етап учнівської олімпіади з фізичної культури

На базі ЗНУ відбувся обласний етап учнівської олімпіади з фізичної культури

25.01.2017 10:35 Все Головні новини Факультет фізичного виховання спорт змагання олімпіада

Запорізький національний університет не обмежується наданням якісної вищої освіти європейського зразка студентській молоді. Його керівництво та викладачі також докладають багато зусиль задля виховання майбутніх абітурієнтів. Зокрема, вони опікуються науковою роботою та здоровим способом життя старшокласників шкіл міста й області. Так, ЗНУ вже упродовж кількох років стає базою для проведення III обласного етапу міжрегіональних та обласних учнівських олімпіад. Цього року в університеті вже відбувся обласний етап олімпіади серед учнів навчальних закладів середньої ланки освіти з фізичного виховання. А 25 лютого на його базі пройде обласний етап олімпіади з педагогіки та психології.

Наказом ректора ЗНУ, професора Миколи Фролова відповідальними за проведення учнівської олімпіади з фізичного виховання призначили декана факультету фізичного виховання Миколу Малікова та завідувача кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Анатолія Конаха. Варто відзначити, що представники факультету фізичного виховання під керівництвом декана чудово впоралися із поставленим перед ними завданням. Усі учасники олімпіади, їхні наукові керівники, члени оргкомітету – представники інших установ та організацій – відзначили високий організаційний рівень проведення заходу.
До складу журі, яке оцінювало фізичну підготовку та знання учнів 10-11 класів міста й області, увійшли представники факультету фізичного виховання: доцент кафедри фізичної культури і спорту, заслужений тренер України Борис Кокарєв, старший викладач кафедри туризму, президент Федерації спортивного туризму Запорізької області Сергій Некрасов і доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Галина Омельяненко.
Разом з іншими членами журі вони високо оцінили результати численних спортивних змагань і конкурсів: юнаки і дівчата демонстрували свій рівень фізичної підготовки в гімнастиці, акробатиці, ігрових батлах, командних іграх із м’ячем тощо. Крім того, учасники олімпіади на практиці засвідчили, що добре володіють усіма необхідними туристичними навичками: встановленням намету, в’язанням вузлів і вмінням користуватись туристичною технікою. Також вони достойно впоралися з теоретичною частиною олімпіади, продемонструвавши знання з історії олімпійського руху та методики фізичного виховання.
Судді засвідчили гарну підготовку старшокласників, подякували їхнім керівникам та висловили сподівання, що запорізька молодь гідно представить свій регіон на загальноукраїнському етапі олімпіади.
Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1490223697673685