Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Cтудентів ЗНУ запрошують до Школи вожатської майстерності

Cтудентів ЗНУ запрошують до Школи вожатської майстерності

27.01.2017 10:23 Все Головні новини Університет Школа вожатської майстерності студентський сектор профспілкової організації

Нещодавно стартував набір до Школи вожатської майстерності, який буде тривати до 12 лютого. Заявки приймаються у 311 аудиторії навчального корпусу № 4 щодня з 11:00 по 14:30. Нагадаємо, що в ЗНУ традиційно у лютому стартує проект «Школа вожатської майстерності» для студентів ВНЗ та зацікавленої молоді у віці 18-35 років. У ролі тренера виступає досвідчений вожатий – Сергій Куліковський.

Учасники «Школи вожатської майстерності» зможуть безкоштовно здобути базові знання для роботи з тимчасовим дитячим колективом, отримати море позитивних емоцій, знайти нових друзів. А після закінчення навчання –скласти іспит та одержати сертифікат, а також отримати можливість оформитися на тимчасову роботу.
Дата організаційних зборів стане відома пізніше. Усі новини проекту можна відслідковувати за темою «Школа вожатих в м. Запоріжжя» за покликанням: https://vk.com/club15605200
Перші заняття призначено на останній тиждень лютого. Попередня реєстрація відбувається у приміщенні студентського сектору профспілкової організації ЗНУ.
Із додатковими запитаннями звертайтеся до 311, 209 аудиторій (навчальний корпус ЗНУ № 4).