Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Калюжна Юлія Вікторівна

Калюжна Юлія Вікторівна

ЗНУ Викладачі Економічний факультет Кафедра управління персоналом і маркетингу

кандидат економічних наук, старший викладач кафедри

Дисципліни

• Маркетинг фінансових послуг
  • Управління проектами
  • Маркетинговий менеджмент
  • Стратегічний маркетинг
  • Маркетинг-контролінг і маркетинг-аудит
  • Основи іноваційного бізнесу
  • Організація комерційного підприємства
  • Кадровий консалтинг
  • Функціонально-вартісний аналіз системи і технології управління
  • Організаційна поведінка

Калюжна Юлія Вікторівна народилась у 1991р.

Закінчила Запорізьку державну інженерну академію, отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Облік і аудит» та здобула кваліфікацію економіста з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності у 2013р. Очолювала Студентське наукове товариство ЗДІА (2010-2013рр.) та була стипендіатом Кабінету Міністрів України.

Практичний досвід роботи в аудиторській фірмі становить більше чотирьох років.

Має сертифікат «1С:Професіонал» системи програм «1С:Підприємство 8».

Асистент кафедри фінансів та кредиту з вересня 2015р.

Підвищила кваліфікацію з метою поглиблення знань з питань використання основ стратегічного маркетингу та маркетингового менеджменту у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» терміном з 16 жовтня 2018р. по 15 квітня 2019р. в обсязі 240 годин.

Наукова робота

У 2016 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук на тему: «Ризики в системі антикризового управління підприємствами машинобудування» (науковий керівник – д.е.н., проф. Череп А.В.).

Має численні публікації у фахових наукових журналах, брала участь у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях.

Нагороджена Дипломом ІІІ ступеня у категорії «Викладачі, асистенти» за перемогу в університетському конкурсі науково-педагогічних працівників «Кращий науковець року – 2015».

Інформація надана економічним факультетом

Калюжна Юлія Вікторівна