Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті менеджменту урочисто вручили дипломи випускникам-магістрам

На факультеті менеджменту урочисто вручили дипломи випускникам-магістрам

10.02.2017 08:35 Все Головні новини Факультети Менеджменту Факультет менеджменту випуск магістрів

Сьогодні, дев’ятого лютого на факультеті менеджменту Запорізького національного університету відбулося вручення дипломів цьогорічним випускникам-магістрам. Так, в цьому році факультет менеджменту Запорізького національного університету випустив 47 магістрів денного та заочного відділення за освітніми програмами: «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Логістика», «Менеджмент організацій та адміністрування», «Бізнес-адміністрування», із них – 17 отримали дипломи з відзнакою.

Урочисте вручення дипломів традиційно розпочалося проголошенням гімну України. На свято завітали не тільки керівництво вишу та факультету, представники професорсько-викладацького складу та співробітники факультету, але й батьки та діти випускників, які прийшли їх підтримати.
Відкрив урочисту святкову церемонію проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура. Від імені керівництва ЗНУ він привітав випускників зі святом і побажав ніколи не забувати і гордо нести звання випускників факультету менеджменту Запорізького національного університету. Також проректор побажав молоді не втрачати оптимізму і віри у себе, завжди залишатися впевненими у власних силах і знаннях, підтверджуючи статус високопрофесійних дипломованих фахівців із менеджменту. Олександр Іванович висловив переконання, що отримані під час навчання навички, допоможуть реалізуватись професійно, посісти гідне місце у суспільстві і бути корисними для розвитку держави.
В свою чергу, завідувач кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності , доктор наук з державного управління, Дамір Бікулов, вітаючи випускників, зазначив, що вони є гордістю факультету і після здобуття диплому отримають новий рівень можливостей. Також він висловив сподівання, що отримана ними підготовка забезпечить їм подальше професійне становлення та допоможе самореалізуватись, а їх приклад буде надихати нових абітурієнтів стати студентами факультету менеджменту.
Окрім того, із теплими словами та щирими побажаннями до студентів звернулась і завідувач кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики, професор, доктор економічних наук, доцент Людмила Бухаріна. Вона побажала молоді використати отриманий науковий капітал для розвитку професійної кар’єри та процвітання країни, а також віри у свої сили і знання, успіхів, сміливості та відкритості, запевнивши винуватців свята в тому, що двері ЗНУ будуть завжди для них відкриті.
Із привітальними словами до випускників факультету і, зокрема до випускників за освітньою програмою «Бізнес-адміністрування» (це вже четвертий випуск за цим напрямом) звернулася і кандидат економічних наук, доцент кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Євгенія Маказан, яка побажала їм завжди прагнути до нових знань та отримувати задоволення від своєї роботи, здійснення усіх життєвих планів, самовдосконалення, збереження та поповнення знань, професійного становлення, що і є важливою запорукою досягнення успіху.
В свою чергу, представники випускників подякували викладачам за отримані знання, розуміння та підтримку. Також вони підготували для своїх викладачів вітальні грамоти за номінаціями згідно з їх особистісними якостями і досягненнями.
Крім того, за традицією «зв’язку поколінь», яка існує на факультеті випускники підготували для своїх наступників ряд порад, яких необхідно дотримуватись для успішного навчання на факультеті.
Завершилась урочиста церемонія традиційною фотосесією на згадку.

Олена Переверзєва