Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті 65 магістрів отримали дипломи

На біологічному факультеті 65 магістрів отримали дипломи

13.02.2017 12:10 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет свято вручення дипломів магістрам

Нещодавно на біологічному факультеті ЗНУ в урочистій обстановці відзначали чергову важливу віху в історії його розвитку. Десятого лютого тут уперше відбулося вручення дипломів випускникам, які навчалися в магістратурі не рік, а півтора. Привітати 65 висококваліфікованих біологів, хіміків, екологів, генетиків та фахівців із мисливствознавства з початком дорослого життя зібралися представники керівництва вишу та факультету, викладачі, студенти бакалаврату, батьки і друзі винуватців свята.

На початку церемонії її ведучі – студенти Анастасія Долгополова та Олексій Максименко – від імені всіх присутніх на заході запевнили, що пишаються магістрами випускниками, які довгі роки старанно та сумлінно навчалися, активно брали участь в науковому та суспільному житті університету. Тож отримання ними дипломів стало достойним завершенням навчання в ЗНУ та початком дорослого життя.
Після урочистого виконання Гімну України почесний гість заходу – проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Волков привітав випускників зі знаменним днем. «Хочу побажати вам плідної праці, здоров’я та натхнення, щоб вашими успіхами у дорослому житі пишався рідний факультет. Упевнений, що ваші здобутки будуть вписані не лише у вітчизняному, але й у світову історію науки», – зауважив він.
Також проректор вручив дипломи з відзнакою випускникам: Олені Попазовій, Оксані Гуліній, Анастасії Хмелевській. Олені Бєловій, Юлії Матковській. Володимиру Шевченку, Олесі Крутенко, Володимиру Бєльському, Юлії Євсєєвій, Оксані Камєновій, Аліні Падафет, Наталії Онишкевич, Світлані Шапошник, Артему Веселкову, Аліні Євлаш і Карині Нестеренко.
У свою чергу, Наталя Онишкевич, яка в 2014 році отримала звання «Золотий голос університету», від імені усіх випускників подарувала учасникам заходу пісню та подякувала викладачам за чудові студентські роки.
Декан біологічного факультету Людмила Омельянчик, вітаючи випускників із цією знаменною подією – отриманням дипломів про вищу освіту, зауважила, що впевнена в їхньому успіху в дорослому житті. Адже впродовж п’яти з половиною років їх навчали викладачі факультету – справжні професіонали своєї справи, які вкладали у кожне заняття частку своєї душі.
Також декан попросила випускників не забувати про факультет, який за роки навчання став їхньою другою домівкою, та обов’язково завітати восени на його 30-річчя, аби разом порадіти успіхам і досягнення.
Декан Людмила Омельянчик, завідувач кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Валентина Бовт, завідувач кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології Валерій Домніч, завідувач кафедри загальної та прикладної екології та зоології Олександр Рильський та завідувач кафедри хімії Олександр Бражко привітали магістрів денної та заочної форми навчання, побажали, аби в їхньому житі все склалося якнайкраще та вручили дипломи про вищу освіту.
Від імені випускників до викладачів зі словами щирої вдячності та обіцянкою ніколи не забувати рідний факультет звернулася Олена Попазова. Усі магістри подарували наставникам теплі слова та букети квітів. Вони запевнили, що добре розуміють, наскільки їм пощастило із викладачами та обіцяли бути гідними високого звання випускників біологічного факультету ЗНУ.
Також як музичні подарунки всім присутнім на святі пролунали вокальні виступи студенток Анастасії Ашифіної та Єлизавети Верби. Завершилася церемонія спільною фотографією на згадку випускників та їхніх улюблених викладачів.

Таміла Тарасенко