Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для студентів Економіко-гуманітарного факультету ЗНУ у місті Мелітополі провели фахову екскурсію

20.02.2017 16:24 Все Головні новини Економіко-гуманітарний факультет ЗНУ у місті Мелітополі екскурсія

У рамках навчальної практики днями студенти перших курсів Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у місті Мелітополі Запорізької області спеціальності «Фізична реабілітація» відвідали з ознайомчою екскурсією спа-салон “San Blas”.

Екскурсію проводили адміністратор та фахівці салону. Студентам розповіли про основні види робіт та послуги, котрі вони пропонують клієнтам “San Blas”. Також спеціалісти підкреслили, що концепція SPA-догляду салону San Blas спрямована на комплексну релаксацію, поліпшення загального самопочуття та гармонізації душевного стану. Фахівці відзначили, що у салоні не буває дрібниць: інтер’єр, увага до клієнтів, музика, лікувальні чаї та фіто-коктейлі, ароматичні свічки – дуже важливі для створення настрою клієнта, і, отже, для успіху салону.
Студенти ознайомилися з оформленням самого салону, умовами роботи. Вони уважно спостерігали за роботою профі та старанно слухали спеціалістів. Студентів цікавило чимало питань стосовно роботи фахівця спа-салону “San Blas”: якими якостями повинен він володіти із фізичної реабілітації, особливості роботи з клієнтами.

Економіко-гуманітарний факультет ЗНУ у місті Мелітополі