Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та студенти юридичного факультету організували акцію «Подаруй книгу бібліотеці»

27.02.2017 09:07 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет наукова бібліотека благодійність акція

Мало хто знає, що у День Св. Валентина в багатьох країнах світу відзначають ще й Міжнародний день дарування книжок. Представники юридичного факультет Запорізького національного університету також долучилися до цього святкування. Студентам нагадали, що його започаткувала американка Еммі Бродмур. Ідею підказав її маленький син, який запитав маму, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги. Це –одне з наймолодших свят в календарі, його святкують лише з 2012 року. У цей день, зазвичай, заведено дарувати книжки один одному та членам родини, залишати книжки в людних місцях. А ще, надавати знижки в книгарнях, організовувати волонтерські кампанії зі збирання книжок, жертвувати твори друку бібліотекам. Представникам факультету дуже сподобалась ідея приєднатися до такого чудового свята.

До речі, в акції «Подаруй книгу бібліотеці» взяли участь не тільки студентський актив факультету, але і його викладачі. Зокрема, до збору книжок долучилися співробітники кафедри кримінального права та правосуддя, кафедри адміністративного та господарського права, кафедри історії і теорії держави та права, кафедри конституційного та трудового права і кафедра цивільного права. Участь в акції взяли також студенти 2-4 курсу.
«Для всіх студентів та викладачів факультету такий захід – чудова можливість подарувати літературу тим, кому вона може бути корисною!» – так коментує акцію голова студентської ради юридичного факультету Ольга Попова.
Наукова бібліотека ЗНУ, завдяки цій акції, тепер поповнила свій книжковий фонд, зокрема, й науковими виданнями в галузі права.
Представники юридичного факультету закликають усіх охочих приєднатися до акції «Подаруй книгу бібліотеці», для якої не потрібно обмежуватися одним днем на рік.

Юридичний факультет