Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ повернулися з перемогою на міжрегіональному конкурсі читців у Дніпрі

Студенти ЗНУ повернулися з перемогою на міжрегіональному конкурсі читців у Дніпрі

Студенти ЗНУ повернулися з перемогою на міжрегіональному конкурсі читців у Дніпрі
02.03.2017 09:26 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Акторська майстерність Кафедра акторської майстерності та дизайну конкурс читців

Нещодавно на сцені Дніпропетровського театрально-художнього коледжу пройшов міжрегіональний конкурс професійних читців ім. Лесі Українки та сучасної української поезії. Захід проводиться щорічно з метою популяризації творчості Лесі Українки, а також українських поетів та письменників. Цього року І місце у конкурсі посіли студенти ІІ курсу факультету СПП спеціальності «Театральне мистецтво» Катерина Якимець та Влад Ситник (викладач зі сценічної мови – ст. викл. кафедри акторської майстерності та дизайну, Заслужена артистка України Надія Стадніченко). Переможці вразили членів журі яскравим виступом та гарною роботою в дуеті. Для виступу вони обрали твір Лесі Українки «Одержима» та літературну композицію сучасного письменника Олександра Медка.

Крім другокурсників, у конкурсі також взяли участь ще дві представниці спеціальності «Театральне мистецтво» – студентка ІІІ курсу Анна Ярошенко та V курсу Наталя Зайковська (викладач зі сценічної мови – ст. викл. кафедри акторської майстерності та дизайну Тетяна Петрик). Наталя Зайковська була відзначена дипломом «За творчу індивідуальність».
Слід зазначити, що серед переможців конкурсу відзначили й випускника кафедри акторської майстерності, а нині діючого актора Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. В.Г.Магара Сергія Собержанського, який посів ІІ місце (викладачі курсу – ст. викл. кафедри акторської майстерності та дизайну, Заслужена артистка України Надія Стадніченко та ст. викл. кафедри акторської майстерності та дизайну, Заслужений артист України Віктор Гончаров).
Вітаємо учасників та переможців конкурсу та бажаємо їм майбутньої перемоги у Всеукраїнському конкурсі професійних читців ім. Лесі Українки та сучасної української поезії, що проходитиме у вересні в м. Луцьк!

Кафедра акторської майстерності та дизайну

Схожі новини