Головна сторінка / Викладачі / Глазунов Володимир Володимирович

Глазунов Володимир Володимирович

ЗНУ Викладачі Факультет соціології та управління Кафедра філософії, публічного управління та соціальної роботи

Доктор філософських наук, доцент, професор кафедри

Розклад консультацій

• щочетверга, 12.55-14.15

Дисципліни

• Професійна майстерність викладача філософії;
  • Комунікативна філософія;
  • Теорія практичної філософії;
  • Державні служби у соціальній сфері України;
  • Проектування та програмування соціального розвитку територій;
  • Кар’єрний дизайн у державній службі; Комунікації у публічному управлінні;
  • Комунікації в соціальній службі; Зв’язки з громадськістю у публічній службі;
  • Зв’язки з громадськістю у соціальній роботі;
  • Управління державними проектами;
  • Міжнародні і національні соціальні служби;
  • Філософська есеїстика та блогерство;
  • Комунікації у публічному управлінні та адмініструванні.

Освіта:

Закінчив у 1974 році - середню школу №11 м.Запоріжжя;

• у 1979 році - Запорізький машинобудівний інститут; інженер- механік за спеціальністю „технологія зварювальних процесів”; паралельно захистив диплом англійською мовою та отримав посвідчення „інженер – перекладач”; був атестований як лейтенант артилерист ( на сьогодні – капітан запасу);
  • у 1991 році – аспірантуру Вищої комсомольської школи (в подальшому –Інститут Молоді) м. Москва, та захистив дисертацію за спеціальністю „теорія соціалізму”; кандидат філософських наук, доцент;
  • у 2006 році – інститут післядипломної освіти Гуманітарного університету „Запорізький інститут державного та муніципального управління” за спеціальністю „журналістика”;
  • у травні 2012 року – захистив докторську дисертацію з соціальної філософії «Українська олігархія в контексті сучасних трансформаційних процесів», а у квітні 2013 року отримав підтвердження про присвоєння ступеню доктора філософських наук.

Робота:

1979-80 р.р. – майстер заводу „Орсільмаш” м. Оріхів, Запорізької області.

1980-81 р.р. –завідуючий відділом комсомольських організацій Оріхівського райкому , м. Оріхів.

1981-82 р.р. – інструктор оргвідділу Запорізького обкому ЛКСМУ.

1982-89 р.р. – методист Запорізької зональної комсомольської школи, м. Запоріжжя.

1989-90 р.р. – аспірант Вищої комсомольської школи, м. Москва.

1990-91 р.р. – асистент кафедри теорії соціалізму та політології Запорізького державного університету, м. Запоріжжя.

1991-93 р.р. - провідний спеціаліст спільного підприємства „А.І.Р. Інтернешнл”, м.Магадан, Росія.

1993-94 р.р – доцент кафедри політології Міжнародного інституту державного та муніципального управління.

1994 р. –декан юридичного факультету  Міжнародного інституту державного та муніципального управління.

1995-98р.р. – ректор Міжнародного інституту державного та муніципального управління (Запорізького інституту державного та муніципального управління)

1998-2008р.р.- перший проректор Класичного приватного університету.

З 29.08.08 – проректор з науково-педагогічної роботи, директор Інституту журналістики та масової комунікації Класичного приватного університету.

2008-2009 р.р. – директор Інституту журналістики Класичного приватного університету.

2009 р. – 2013 р.– директор Інформаційно-аналітичного центру Класичного приватного університету.

2014 р. –до тепер – професор кафедри соціальної філософії та управління Запорізького національного університету.

Член правління  обласного осередку товариства «Знання»(м. Запоріжжя), член Проектного комітету Громадської ради при Запорізькій міській раді.

Сфера наукової зацікавленості – Політологія та теорія масових комунікацій.

Наукова робота

Наукова проблематика : трансформація сучасної соціально-політичної системи України.

Інформація надана факультетом соціології та управління

Глазунов Володимир Володимирович