Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті підготували святковий концерт

На економічному факультеті підготували святковий концерт

09.03.2017 11:10 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет свято привітання

Напередодні Восьмого березня активісти економічного факультету влаштували святковий концерт для викладачів, студентів та працівників університету.

Ведучими заходу стали студенти Олександр Шайтанов та Євген Васильченко. Зі святом весни, краси та жіночності гостей вітали піснями, віршами та танцювальними номерами. В актовій залі 5 навчального корпусу не було, де яблуку впасти, адже всі хотіли насолодитися чарівною атмосферою свята.
Із привітальним словом виступила декан економічного факультету - Алла Череп, яка побажала усім представницям прекрасної статі у цей святковий весняний день здійснення всіх мрій, здоров’я та щастя. Також привітав прекрасну стать перший декан факультету Іван Колебердянко, який прочитав свій власний вірш.
Перший подарунок від активістів студентської ради стало заздалегідь зняте відео з привітаннями для прекрасної половини людства. За традицією, для всіх дівчат та жінок заспівав завідувач кафедри управління фінансово-економічною безпекою і проектами Олександр Лепьохін. Далі другокурсник Максим Пасько зі своїм партнером продемонстрував виступ із бойового мистецтва ушу. Альона Фандеєва зворушила усіх присутніх своїм незвичайним номером.
Крім того, глядачі насолодилися чарівним хореографічним виступом під назвою «Батьківщина» від Народного театру сучасної хореографії «Фенікс» за участю студентки економічного факультету Ангеліни Борисенко. Справжньою родзинкою свята стала поява на сцені студентів факультету, які привітали викладачів та студенток і подарували їм квіти зі смачним сюрпризом всередині.
Наостанок, яскравим подарунком для всіх присутніх була запальна пісня у виконанні студенток 3 курсу Анни Гунчак й Інни Коваленко.

Валерія Сіденко