Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Торговому коледжі панував святковий настрій

У Торговому коледжі панував святковий настрій

09.03.2017 13:35 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Торговий коледж свято концерт

У Торговому коледжі ЗНУ яскраво відзначили 8 Березня. Святковий настрій панував у коледжі вже зранку: за ініціативи студентської ради на першому поверсі цілий день працювала фотозона, грала музика, а всі викладачі отримали з рук клоуна квіти з різнокольорових кульок.

Традиційно після занять на всіх викладачів і студенток чекав святковий концерт. Ведучими вечора стали Павло Волобуєв та Костянтин Рой. Честь відкрити концерт і привітати жінок зі святом випала студенту групи ТКД 1/15 Станіславу Старостенкову, який виконав романтичну пісню «Ти моя».
Студентка групи 9 ВХП 1/15 Марія Дробанцева зі своїм партнером Олександром презентували номер у стилі парна акробатика і зірвали бурю овацій.
Представники групи 9 ВХП 1/14 (3 курсу) приготували гумористичну сценку, про особливу родину, в якій дружина поводить себе як чоловік, а чоловік як дружина. Особливо зворушив глядачів вірш про матір у виконанні студента 1 курсу Валентина Павленка, адже в цей день, ми в першу чергу дякуємо і вітаємо своїх мам.
До концертної програми увійшло чимало танцювальних номерів. Глядачів вразив сучасний танець у виконанні Діани Афанасьєвої, хореографічний виступ зі стрічкою та гімнастичними елементами від Ганни Клименко, колективний танок дівчат з групи 9 ПТБ 1/16 у стилі хіп-хоп.
Родзинкою свята стала клоунська реприза від студентів коледжу Мирослава Клюквачова та Станіслава Старостенкова, вони запросили взяти участь у імпровізації не тільки глядачів із залу, а і завідувача денним відділенням ТК ЗНУ Вікторію Турченко.
Під час свята його учасники від щирого серця, привітали всіх жінок зі святом і побажали, аби краса оновленої природи та весняний настрій супроводжують їх повсюди.

Торговий коледж