Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для студентів факультету журналістики провели турнір «Що? Де? Коли?»

Для студентів факультету журналістики провели турнір «Що? Де? Коли?»

15.03.2017 10:45 Все Головні новини Факультети Журналістики факультет журналістики дозвілля гра «Що? Де? Коли?» Наукове товариство студентів аспірантів докторантів і молодих вчених студентська рада

Чотирнадцятого березня на факультеті журналістики ЗНУ відбулась гра «Що? Де? Коли?» серед другокурсників спеціальностей: «Журналістика», «Видавнича справа та редагування» та «Реклама і зв’язки з громадськістю». Організатором стали члени факультетського Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених разом із представниками наукового сектору студентської ради факультету.

Питання для студентів підготувала магістрантка Катерина Єгорова. Вони стосувалися різних галузей життя та мали відношення до спеціалізацій другокурсників. Загалом команди повинні були відповісти на 25 запитань, таким чином продемонструвавши свою ерудованість та знання як шкільної програми, так і отримані пі час навчання в університеті зі спеціалізованих дисциплін.
У грі взяли участь 5 команд, кожна з 8 чоловік. А переможцями стала команда 1 групи спеціальності «Журналістика». Усі учасники отримали нові знання, змогли проявити командний дух та насолодитися цікавою грою.
Для факультету журналістики гра «Що? Де? Коли?» стала вже традиційною. Її регулярно проводять серед студентів різних курсів та спеціальностей, для того щоб вони могли здобути нові знання, всебічно розвиватися та демонстрували свою ерудованість. Наступна гра буде вже у квітні серед першокурсників.

Ілона Давиденкова,
голова НТСАДМВ факультету журналістики