Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі розпочала роботу Школа волонтерів

В Економіко-правничому коледжі розпочала роботу Школа волонтерів

17.03.2017 10:03 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж волонтерська діяльність Школа волонтерів

Днями в Економіко-правничому коледжу відбулося перше заняття проекту «Школа волонтерів». Організаторами цього заходу стали співробітники Запорізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Майбутні соціальні працівники та педагоги разом з активістами інших спеціальностей зібралися для проходження курсу програми «Школа волонтерів». На першому занятті організатор проекту Оксана Семененко та викладач соціальної педагогіки в ЕПК Катерина Тарасова знайомили учасників – студентів спеціальностей «Соціальна педагогіка» та «Соціальна робота», з основними поняттями й тонкощами, пов’язаними з волонтерською діяльністю.
Так, Оксана Семененко розповідала про основні напрямки діяльності Центру та про те, як правильно та швидко звернутися за допомогою до їхньої та подібних організацій. Особливу увагу приділили обговоренню плюсів та мінусів для організацій, які безпосередньо запрошують волонтерів на роботу.
Проект включає в себе 9 обов’язкових занять. Після завершення яких усі його учасників отримають свідоцтва, що дозволять брати участь у роботі різних організацій волонтером та сприятимуть майбутньому працевлаштуванню.
Усі охочі можуть приєднатися до «Школи волонтерів». Чекаємо на вас кожного четверга в 103 аудиторії навчального корпусу № 2 (га базі Економіко-правничого коледжу ЗНУ).

Діана Ковальова