Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Науковці ЗНУ обговорили сучасні тенденції розвитку менеджменту

Науковці ЗНУ обговорили сучасні тенденції розвитку менеджменту

20.03.2017 15:08 Все Головні новини Факультети Менеджменту Факультет менеджменту наукова робота молодіжна наука конференція

Сьогодні в Запорізькому національному університеті на базі факультету менеджменту відбулася Міжрегіональна науково-практична конференція студентів та молодих учених «Сучасні тенденції розвитку менеджменту». Скеред її організаторів та співорганізаторів – Міністерство освіти і науки України, Запорізька обласна державна адміністрація, Запорізька міська рада, Запорізький національний університет і Запорізька торгово-промислова палата. Цього року учасниками наукового заходу стали близько 150 осіб.

На початку пленарного засідання до учасників конференції з привітальними словами звернулися проректор з науково-педагогічної роботи, доктор технічних наук, професор Володимир Волков і завідувач кафедри бізнес адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, доктор наук державного управління, професор Дамір Бікулов.
Володимир Волков від імені ректорату та особисто ректора ЗНУ Миколи Фролова привітав всіх присутніх та побажав їм плідної роботи. Також він подякував усім викладачам факультету за їхню невтомну працю. Окремо він відзначив учасників факультетського Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених під керівництвом його голови Марини Тринц за допомогу в підготовці та проведенні наукового заходу.
Загалом цього року задля участі в конференції надійшло 145 наукових розробок, авторами яких є представники Запорізького національного університету, Запорізького національного технічного університету, Ужгородського національного університету та Київського національного університету і. Т.Г. Шевченко.
Модератором наукового зібрання виступила голова НТСАДМВ факультету Марина Тринц.
Так, на пленарному засіданні з презентаціями та доповідями виступили проректор з науково-педагогічної роботи, доктор технічних наук, професор кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики Володимир Волков і доктор економічних наук, професор кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики Лідія Горошкова із доповіддю «Управління якістю житлово-комунальних послуг». Провідний менеджер відділу продажів ТОВ «Альта Гурме Груп» Ольга Легкодимова презентувала доповідь «Реалізація бізнес-процесів на прикладі фабрики свіжої кави ISLA». Студентка факультету менеджменту Марина Тринц представила аудиторії результати своєї наукової роботи на тему: «PSYCHOLOGICAL AND INFORMATION SECURITY OF MASS COMMUNICATIONS INFLUENCE».
Доповіді викликали велике зацікавлення у присутніх на заході. Усім доповідачам поставили багато запитань щодо тем їхніх наукових розвідок.
Після завершення урочистої частини відкриття конференції та пленарного засідання науковці почали роботу за секційними напрямками. Цього разу організатори конференції виділили п’ять тематичних блоків у рамках її роботи: «Сучасний стан системи управління на вітчизняних підприємствах» (35 учасників), «Розвиток логістики на сучасному етапі» (16 учасників), «Сучасні тенденції розвитку менеджменту ЗЕД» (37 учасників), «Бізнес-адміністрування в системі сучасного менеджменту» (28 учасників) та «Ділові комунікації в менеджменті» (27 учасників).
Загалом, усі учасники заходу відзначили його корисність та інформаційну насиченість. Також вони подякували представникам факультету менеджменту ЗНУ за високий рівень організаційної роботи.

Факультет менеджменту