Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Декан Тетяна Коломоєць стала членом-кореспондентом Національної академії правових наук України

20.03.2017 17:07 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет правоосвітницька робота

Днями в приміщенні Національної академії правових наук України (м. Харків) відбулося засідання президії та щорічні загальні збори НАПрН України, на яких було розглянуто важливі питання її життєдіяльності. Зокрема, його учасники підбили підсумки роботи в 2016 році, вирішили низку організаційно-кадрових питань та окреслили основні завдання на 2017 рік. Крім того, під час заходу відбулися вибори дійсних членів (академіків) та членів-кореспондентів Національної академії правових наук України. За результатами таємного голосування обрали 11 членів-кореспондентів. Зокрема, по відділенню державно-правових наук і міжнародного права членом-кореспондентом наук стала Тетяна Коломоєць.

Нагадаємо, що Тетяна Олександрівна першою у Запорізькій області здобула це почесне звання. Її відзначили завдяки масштабній консультаційній роботі з підтримки реформування вітчизняного правового поля, написання підручників, які мають гриф МОН України і за якими навчаються правники у провідних вітчизняних вишах, створення та невпинний розвиток власної наукової школи тощо.
Колектив Запорізького національного університету вітає декана юридичного факультету, доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України Тетяну Коломоєць із гідним поціновуванням її невтомної наукової та правопросвітницької роботи на загальнодержавному рівні, бажають їй сил та наснаги на подальшу плідну працю на благо університету і усієї вітчизняної галузі права!

Юридичний факультет